KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 8293036
nr 829 3036
Carborundumetsning
Coignard, 11/15, signerad, 67x50
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 27 maj 2013
kl 19:40:53
800 kr
1.000 kr
Carborundumetsning
nr 829 3036
Carborundumetsning
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 1.100 kr |
måndag 27 maj 2013 |